03.10.2022

Premium ja esiliigas kaotus, II liigas võit, viik ja kaotus

Nädalavahetusel peetud kohtumistes kaotas JK Narva Trans Premium liiga 30. voorus 0:2, poolaeg 0:0 Paide Linnameeskonnale. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/110743

Esiliiga 30. voorus sai Ida-Virumaa FC Alliance suureskoorilise 0:8 (0:4) kaotuse Tallinna FC Flora U21. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/110789

II liiga 22. voorus võitis JK Sillamäe Kalev 1:0 (0:0) Jõgeva SK Noorus-96. Värava autor Germa-Guri Tsvibelberg. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/110814 2:2 viiki mängisid omavahel JK Narva Trans U21 ja Jõhvi FC Phoenix. Väravad löödi teisel poolajal. Jõhvi poolt Jelissei Zahharov ja Ivan Radionov. Narvakate kaotusseisu vähendas kõigepealt 80. mänguminutil Eduard Golovjov ja viigivärava lõi 83. mänguminutil Sergei Kondrattsev. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/110695 1:5 kaotuse pidi Võrus sealselt FC Helioselt vastu võtma Ida-Virumaa FC Alliance U21. Poolaeg kaotati 0:2. Auvärava autor Vadim Velikanov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/110478