17.04.2023

Premium, esi- ja II liigas kaotused, esiliiga B võit

Premium liiga 7. voorus kaotas JK Narva Trans kodus FC Kuressaarele tulemusega 0:1, poolaeg lõppes 0:0 viigiga. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111964

Esiliiga 7. voorus kaotas Ida-Virumaa FC Alliance JK Tabasalu tulemusega 2:5, poolaeg lõppes 1:1 viigiga. Alliance värava lõi Alex Boronilštšikov, teine värav Tabasalu omavärav. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111943

II liiga 3. voorus kaotas Kohtla-Järve JK Järve Tallinna FC Ararat võistkonnale tulemusega 2:6, poolaeg 0:2. Järve eest lõid väravad Artjom Maklagin ja Danila Romanin. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111983. Jõhvi FC Phoenix ja JK Noova ÜM pidi mängima Valga FC Warrior meeskonnaga, kuid nad kohale ei jõudnud ja nii sai võidupunkti kirja Jõhvi võistkond. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111859

Mänguvõidu sai aga kirja esiliiga B 7. voorus võõrsil mänginud JK Narva Trans U21 võistkond, kes võitis Pärnu Jalgpalliklubi esimesel poolajal Viktor Kudriashovi ja Aleksandr Jegorovi poolt löödud väravatega 2:0. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111940