19.12.2017

Põlevkivi Vollet juhib täiseduga Narva karjääri võistkond

Selle aasta viimases kohtumises olid vastamisi Narva ja Jõhvi harrastajate võistkonnad. Narva võitis tulemusega 3:1.

Esimeses geimis sai esimese punkti Jõhvi harrastajate võistkond, kuid edasi kulges mäng juba Narva taktikepi käe all ja nad võitsid geimi tulemusega 25:15. Ka teises geimis sai esimese punkti Jõhvi harrastajate võistkond. Mäng kulges nende juhtimisel seisuni 8:7. Nüüd said nad kaks punkti järjest, millele Narva vastas ühe punktiga, kuid Narva suutis ikkagi mänguseisu viigistada seisul 14:14. Edasi vahetati punkte ja Narva läks ise juhtima kui sai 4 punkti järjest. Jõhvi harrastajad ei vandunud alla ja kui nad said 5 punkti järjest, juhtisid juba nemad 22:19. Narva vähendas vahet kahe punkti võrra, kuid harrastajad suurendasid uuesti vahet kahe punkti võrra. Narva sai punkti juurde, kuid geimilõpupunkt kuulus ikkagi harrastajatele 25:22. Seega oli mängu seis 1:1. Ka kolmanda geimi algus kuulus harrastajatele. Seisul 6:5 nende kasuks tekkis neil aga suur mõõn, kus Narva sai 9 punkti järjest. Kuigi harrastajad suutsid vahet vähendada, võitis geimi Narva tulemusega 25:20. Neljandas geimis kulges punkt-punkti mäng seisuni 4:4. Narva sai siis paaril korral 3 punkti järjest ja läks juhtima 10:6. Harrastajad suutsid vahet vähendada kahepunktiliseks ja ka viigistada seisu 21:21. Narva võttis end kokku ja sai nüüd 3 punkti järjest. Seda edu nad enam käest ei lasknud ja võitsid ka selle geimi ning ühtlasi kogu mängu 3:1.