04.02.2020

Põlevkivi Vollel toimus teine kohtumine

Põlevkivi Volle turniiril kohtusid Peamaja ja Ojamaa kaevanduse võistkonnad. Võitis Ojamaa 3:0.

Esimeses geimis saavutas esimesed kaks punkti Peamaja võistkond, kuid edasi sai Ojamaa 3, 5 ja 6 punkti järjest ning asus geimi juhtima 15:5. Vähehaaval Peamaja mäng paranes ja kui nad said kahel korral neli punkti järjest võttis Ojamaa seisul 16:19 aja maha. Esialgu see ei aidanud, sest Peamaja sai veel 3 punkti järjest ja viigiseis 19:19 oligi jalule seatud. Kuid siis tekkisid arusaamatused Peamaja võistkonnas ja Ojamaa sai 4 punkti järjest, millele Peamaja vastas ainult 2 punktiga. Ojamaale punkt, Peamajale jälle 2 punkti ja seis 24:23 Ojamaa kasuks. Peamajal oli veel võimalus, kuid geimilõpupunkt ikkagi Ojamaale. Ka teises geimis läks Ojamaa paari punktiga juhtima ja suurendas eduseisu paaril korral nelja punkti kaupa ja võitis geimi tulemusega 25:18. Kolmandat geimi alustas Peamaja hästi, minnes juhtima 5:1. Ojamaa viigistas ja edasi punktid kord ühele kord teisele võistkonnale. Viigiseis oli veel seisul 11:11, siis sai Ojamaa aga jällegi 4 punkti järjest ja asus geimi juhtima 15:11. Edasi vahetati punkte ja juba saavutatud edu ning geimi lõpus lisatud 4 punkti järjest kindlustasid Ojamaale ka selle geimi võidu 25:19.

Järgmine kohtumine on graafiku järgi plaanis 17. veebruaril, kus Jõhvi Spordihallis algusega kell 19.15 (saali saab 19.00) kohtuvad Narva ja Ojamaa.