21.01.2019

Põlevkivi Vollel toimus põhiturniiri viimane kohtumine

Krabuli Küte võitis Peamaja võistkonda tulemusega 3:0 ja tuli põhiturniiril teiseks 6 punktiga.

Põhiturniiri viimases kohtumises, mis enam midagi ei otsustanud, kohtusid Peamaja ja Krabuli Küte. Esimese geimi algus oli tasavägine seisuni 5:4 Peamaja kasuks, kuid siis sai Krabuli Küte 3 punkti järjest ja läks juhtima. Edasi vahetati punkte ja Krabuli Kütte paaripunktine edu püsis seisuni 12:10. Sealt edasi aga hakkas Krabuli Küte lõplikult oma paremust näitama ning võitis geimi tulemusega 25:17. Ka teise geimi algus oli tasavägine, kus viik oli veel seisul 9:9. Krabuli Küte sai kaks punkti järjest ja sealt edasi hakkaski ta paari punkti kaupa oma eduseisu suurendama ning võitis ka selle geimi sama tulemusega 25:17. Kolmandas geimis aga ei suutnud Peamaja vastaste tugevaid serve vastu võtta ja see geim kaotati tulemusega 11:25 ning ühtlasi kogu kohtumine 0:3.
Põhiturniiri võitis Narva 9 punktiga (9:1), teisel kohal Krabuli Küte 6 punktiga (7:4), kolmandal Estonia 3 punktiga (4:6) ja kõik kohtumised kaotas Peamaja.
04.02. algusega kell 19.15 (saali saab 19.00) toimub kohtumine finaalipääsuks Estonia ja Krabuli Kütte vahel.