25.02.2019

Põlevkivi Vollel selgus kolmas koht

Põlevkivi Vollel saavutas III koha Estonia kaevanduse võistkond, kes võitis Peamaja võistkonda tulemusega 3:0.

Esimeses geimis läks Estonia kohe juhtima 7:0. Peamaja aga ei saanud ikkagi oma mängu käima, Estonia sai siis 7 punkti järjest ja nii võitiski ta selle geimi tulemusega 25:11. Teise geimi algus oli tasavägisem seisuni 8:7 Estonia kasuks. Jällegi ei suutnud Peamaja pallingut vastu võtta, Estonia sai 5, 4 ja 7 punkti järjest ja nii oli ta ka teise geimi võitnud tulemusega 25:13. Kolmandas geimis oli mäng tasavägine seisuni 8:7 Peamaja kasuks, kuid jällegi tekkis neil mõõn. Estonia sai 6 punkti järjest, läks juhtima. Edasi suurendas ta veel oma eduseisu ja võitis geimi tulemusega 25:14 ning ühtlasi kogu kohtumise 3:0 ja turniiril III koha.

Teine finaalmäng toimub neljapäeval, 07. märtsil Jõhvi Spordihallis algusega kell 19.15 (saali saab 19.00).