17.01.2019

Põlevkivi Vollel põhiturniiri võitja selgunud

Selle aasta esimeses kohtumises olid vastamisi Estonia kaevanduse ja Narva karjääri võistkonnad.

Oli tunda, et pikk pühade periood ei mõjunud hästi mõlemale võistkonnale, tehti palju lihtvigu, eriti pallingul.
Esimest geimi läks Estonia võistkond kohe juhtima 8:2. Narva jõudis viigini seisul 15:15. Edasi vahetati punkte ja kui Narva sai 3 punkti järjest läks juhtima 19:16. Sealt edasi nad oma eduseisu käest ei lasknudki ning võitsid geimi tulemusega 25:20.
Teises geimis läks Narva ise suurelt 12:4 juhtima kui sai 6 punkti järjest. Edasi said nad veel 4 ja 5 punkti järjest ning võitsid geimi tulemusega 25:12.

Ka kolmandat geimi alustati Narva juhtimisel, kuid geimi lõpus vähendas Estonia vahet 19:23 kui sai 3 punkti järjest ja 23:24 kui sai 4 punkti järjest. Geimilõpupunkti sai ikkagi Narva ja võitis geimi 25:23 ning ühtlasi kogu kohtumise 3:0. Sellega võitis Narva täiseduga põhiturniiri ja ootab vastast peale 04.02 toimuvat kohtumist Estonia ja Krabuli Kütte vahel.