07.12.2018

Põlevkivi Vollel peeti kolmas kohtumine

Narva karjäär võitis Krabuli Kütte võistkonda tulemusega 3:1.

Põlevkivi Volle eelringi kolmandas kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja Krabuli Kütte võistkonnad. Narva läks kohe juhtima 6:2 ja vähehaaval suurendas oma eduseisu ning võitis geimi tulemusega 25:19. Teise geimis aga ei klappinud neil üldse mäng. Esimese geimipunkti sai Krabuli Küte ja siis veel 8 punkti järjest ning sisuliselt sellega kindlustaski geimivõidu tulemusega 25:13. Kolmandas geimis võttis Narva end kokku. Geimi algus oli tasavägine. Seisul 5:4 Krabuli Kütte kasuks sai Narva 5 punkti järjest. See innustas neid ja edasi nad oma eduseisu ei loovutanud ning võitsid geimi tulemusega 25:19. Neljandas geimis sai Narva esimesed punktid, minnes juhtima 3:0. See kolmepunktine edu püsis seisuni 18:15. Edasi sai Krabuli Küte ainult kaks punkti ja nii võitis neljanda geimi tulemusega 25:17 Narva ning ühtlasi kogu mängu 3:1.