03.03.2020

Põlevkivi Vollel peeti järjekordne kohtumine

Põlevkivi Volle põhiturniiri neljandas kohtumises olid vastamisi Peamaja ja Estonia kaevanduse võistkonnad. Estonia võitis 3:0.

Esimeses geimis läks Estonia kohe paari punktiga juhtima. Peamaja jõudis punkti kaugusele 6:7, kuid edasi suurendas Estonia oma eduseisu kolme punkti kaupa ja võitis geimi tulemusega 25:16.
Teist geimi alustati punkt-punkti mänguga, kuid kui Estonia sai 4 punkti järjest, läksid nad 11:6 juhtima. Kuid nüüd sai Peamaja 6 punkti järjest ja asus ise geimi juhtima 12:11. Edasi sai Estonia 2 punkti, millele Peamaja vastas 4 punktiga, millele lisas veel 3 punkti ja läks juhtima 20:16. Kui Estonia sai 4 punkti järjest, vähendas vahet 21:22. Jällegi vahetati punkte ja viik saabus seisul 24:24. Peamajale punkt, Estoniale 2 punkti. Peamaja viigistas ja viik oli veel seisul 27:27, kuid geimi lõpus oli ikkagi kindlam Estonia ja geim neile 29:27.
Kolmandas geimis läks Estonia kohe 6:0 juhtima, said veel mitmel korral 3 punkti ja geimi lõpus veel 5 punkti järjest ning võitsid ka kolmanda geimi tulemusega 25:13. Kogu mäng seega 3:0.

Järgmine põhiturniiri kohtumine toimub 16. märtsil  Jõhvi Spordihallis algusega kell 19.15 (saali saab 19.00) Narva ja Peamaja vahel.