05.02.2019

Põlevkivi Vollel Narva vastane selgunud

Pääsu eest Põlevkivi Volle finaalturniirile kohtusid Estonia ja Krabuli Kütte võistkonnad. Finaalis kohtub Narvaga Krabuli Küte võites Estonia võistkonda 3:0..

Esimeses geimis ei saanud Estonia oma mängu käima, Ktabuli Küte läks kohe juhtima 4:0. Edasi said nad veel 6 punkti järjest ja juhtisid juba 10:2. Seda edu nad käest ei andnudki ja võitsid geimi tulemusega 25:14. Teist geimi alustas Estonia hästi, minnes juhtima 8:5. Nad suurendasid oma eduseisu 11:6 ja 13:7. Siis aga tekkis neil nii suur mõõn kui Krabuli Küte sai 10 punkti järjest. Sellest nad ei toibunudki ja kaotasid geimi 20:25. Kolmandas geimis ei tulnud neil mäng enam üldse välja, mille nad kaotasid 11:25 ja ühtlasi kogu kohtumise 0:3.