22.01.2018

Põlevkivi Vollel jätkub Narva karjääri edu

Narva karjääri võistkond võitis Peamaja võistkonda 3:1 (22:25; 25:15; 25:11; 25:14).

Selle aasta teises kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja Peamaja võistkonnad. Narva oli kohale tulnud täies koosseisus. Esimest geimi alustasidki nad ilma kahe põhikoosseisu mängijata. Peamaja sai esimese punkti, millele Narva vastas kahe punktiga. Edasi aga niisugust mõõna, nagu nüüd oli Narva karjääril, varem pole olnud. Peamaja sai 12 punkti järjest ja läks juhtima. Vähehaaval Narva kogus end ja vähendas vahet ja viigistas seisu, kuid geimi lõpp kuulus ikkagi Peamaja võistkonnale tulemusega 25:22. Teises geimis tulid Narval väljakule kõik põhikoosseisu mängijad ja ka teised võtsid nüüd mängu tõsisemalt. Järgmised geimid võitsid nad 25:15, 25:11 ja 25:14 ning kogu mängu 3:1.