09.04.2018

Põlevkivi Volle võitja selgus kahe kohtumisega

Ka teise finaalkohtumise võitis Jõhvi harrastajate võistkond tulemusega 3:0 (25:20; 25:23; 25:18).

Põlevkivi Volle teise finaalkohtumise esimeses geimis läksid Jõhvi harrastajad kohe juhtima 6:2. Narva vähendas vahet, kuid harrastajad said uuesti 4 punkti järjest ja siis veel 3 punkti järjest mänguseisuks 14:5. Narva sai nüüd paaril korral 3 punkti järjest, kuid oluliselt vahet vähendada ei suudetud. Geimi võitsid Jõhvi harrastajad tulemusega 25:20. Teises geimis läks aga Narva kohe juhtima 4:1, kuid eduseisu ei suudetud hoida. Jõhvi harrastajad viigistasid seisu 16:16 kui said 3 punkti järjest. Narva läks uuesti juhtima 20:17 ja neil oli võimalus geimilõpp enda kasuks pöörata, kuid siis ei suudetud serve vastu võtta. Harrastajad said koguni 6 punkti järjest ja läksid ise juhtima 23:20. Narva suutis vahet vähendada 23:24, kuid geimilõpupunkti said ikkagi harrastajad ja asusid kohtumist juhtima 2:0. Kolmandat geimi asus jällegi Narva juhtima, kuid harrastajad viigistasid ja läksid ise juhtima kui said 3 punkti järjest. Siis said nad veel 4 punkti ja mitmel korral 3 punkti järjest ning võitsid ka selle geimi tulemusega 25:18. Kogu mäng seega 3:0. Narval puudus üks põhimängijatest, nad tegid väga palju servivigu ja võitlusvaimust jäi ka puudu, harrastajatel oli aga tahtmist rohkem.
Hooaja jooksul käisid Jõhvi harrastajate eest platsil Reesi Külmhallik, Moona Kilk, Madis Volt, Kristjan Palm, Taavi Põllu, Aivar Aalund, Stanislav Gruzdev, Gert Niinepuu, Mihhail Kolontajev, Rainis Pilt; Narva karjääri eest Sofja Þuravljova, Igor Jefimov, Aleksandr Silinski, Daniil Bassov, Oleksii Bilous, Sergei Laba, Dmitri Vorobjov, Vladimir Sabenin. Kolmanda koha saanud Estonia kaevanduse põhimängijad olid Ljudmila Þuravljova, Nikolai Þuravljov, Anatoli Komissarov, Üllar Saatman, Artur Varunov, Igor Karlson, Vadim Furman. Turniiril mängisid ühe pere kolm liiget, kus tütar mängis Narva karjääri eest ja isa-ema Estonia võistkonnas. Autasustamas oli Eesti Energia Spordiklubi esindajana Aksel Ers.