26.03.2018

Põlevkivi Volle turniiril selgus III koha omanik

Estonia kaevanduse võistkond võitis 3. koha mängus Ojamaa kaevanduse võistkonda 3:0.

Esimene geim kolmanda koha mängus Estonia ja Ojamaa kaevanduste võistkondade vahel algas tasavägiselt seisuni 9:8 Ojamaa kasuks. Nüüd sai Estonia 4 punkti järjest ja läks ise juhtima. Edasi suurendasid nad oma eduseisu 3 punkti kaupa ja juhtisid juba 24:16, kuid seda geimilõpupunkti ei tulnud. Hoopis Ojamaa suutis vahet vähendada seisuni 22:24 kui sai 6 punkti järjest. Ja alles siis Estonia selle viimase punkti sai. Teine geim algas samuti tasavägiselt seisuni 6:6. Nüüd sai Estonia 3 punkti järjest ja läks juhtima, kuid Ojamaa suutis mänguseisu viigistada seisul 13:13. Edasi vahetati punkte seisuni 18:18. Estonia sai 2 punkti, millele Ojamaa vastas ühe punktiga. Estonia lisas veel 4 punkti, millele Ojamaa suutis vastata ainult ühega. Nii oli ka teise geimi võitnud Estonia 25:20. Kolmandas geimis läks Estonia kohe juhtima 6:2, kuid Ojamaa viigistas jällegi seisu 6:6. Viik oli veel seisul 9:9, kuid sealt edasi hakkas Estonia eduseisu suurendama ja võitis ka selle geimi tulemusega 25:16 ning kogu kohtumise 3:0 ja tuli pronksmedalile.