19.03.2018

Põlevkivi Volle turniiril selgus Estonia kaevanduse vastane

Estonia kaevanduse vastane 3.-4. koha mänguks on Ojamaa kaevandus, kes tulemusega 3:1 alistas Peamaja võistkonna.

Kohtumine Ojamaa kaevanduse ja Peamaja vahel algas tasavägiselt seisuni 8:7 Peamaja kasuks. Siis aga sai Ojamaa 4 punkti järjest ja sealt alates nad suurendasid oma eduseisu ning võitsid esimese geimi tulemusega 25:15. Teises geimis ei saanud Peamaja üldse oma mängu käima ja kaotasid selle koguni 8:25. Kolmandas geimis läks Ojamaa kohe juhtima 3:0, kuid Peamajal polnud enam midagi kaotada ja siis hakkas ka neil  mäng laabuma kui saadi 6 punkti järjest ja mindi ise juhtima 7:4. Edasi kulges mäng Peamaja paaripunktise eduga. Geimi lõpus aga suutis Ojamaa mänguseisu viigistada 21:21. Ojamaa sai 3 punkti järjest ja läks juhtima 24:22, kuid Peamaja suutis uuesti mänguseisu viigistada. Edasi vahetati jällegi punkte seisuks 26:25 Ojamaa kasuks, kuid geimilõpupunktid sai ikkagi Peamaja 28:26. Neljas geim ei tulnud jällegi Peamajal üldse välja ja see kaotati tulemusega 11:25 ning ühtlasi kogu kohtumine 1:3. Kui nüüd oli Ojamaa kohal täies koosseisus, siis Peamajal puudus üks põhikoosseisu mängija ja ka serve ei suudetud kuidagi vastu võtta.