04.12.2017

Põlevkivi Volle turniiril peeti teine kohtumine

Jõhvi Spordihallis toimunud kohtumises võitis Narva karjääri võistkond tulemusega 3:0 (25:11; 25:22; 25:21) VKG Ojamaa kaevanduse võistkonda.

Teises kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja VKG Ojamaa kaevanduse võistkonnad. Kui esimeses geimis ei saanud Ojamaa üldse oma mängu käima, kaotades see tulemusega 11:25, siis teine geim oli hoopis teistsugune. Algas Narva paaripunktise eduga, mida nad suurendasid kuuepunktiseks ja see neid ka uinutas. Ojamaa sai 3 ja 5 punkti järjest ning läks ise juhtima 18:17. Edasi vahetati punkte seisuni 21:21. Narva sai nüüd 3 punkti järjest ja sisuliselt oli sellega ka geimi võitnud 25:22. Kolmandat geimi läks Narva kohe juhtima 4:0. Ojamaa kogus end ja kui nad said 5 punkti järjest ja veel 3 punkti järjest, viigistasid nad seisu 17:17. Kuid see oli ka kõik. Edasi domineeris Narva ja nad võitsid ka kolmanda geimi tulemusega 25:21 ning ühtlasi kogu mängu 3:0.