11.12.2017

Põlevkivi Volle turniiril peeti kolmas kohtumine

Kolmandas kohtumises olid vastamisi Estonia kaevanduse ja Peamaja võistkonnad, mille võitis Estonia 3:0.

Kui esimeses geimis ei saanud Peamaja oma mängu korralikult käima ja see kaotati tulemusega 15:25, siis teises geimis olukord paranes tunduvalt. Estonia läks ka siin kohe juhtima, kuid enam mitte nii suurelt. Teine geim kaotati tulemusega 20:25. Kolmandas geimis sai aga Peamaja esimese punkti ja siis veel kaks punkti ja läks juhtima 3:1. Estonia viigistas ja läks ette kui sai 3 punkti järjest. Ka Peamaja sai siis 3 punkti järjest ja jällegi juhtisid nemad 6:4. Siis aga eksiti vastuvõtul ja Estonia sai omakorda 5 ja 3  punkti järjest, kuid Peamaja suutis ikkagi mänguseisu viigistada seisul 16:16. Edasi vahetati punkte, kuid siis sai Estonia uuesti 4 punkti järjest ja läks juhtima 21:17. Peamaja suutis jällegi mänguseisu viigistada ning siis vahetati punkte seisuni 24:23 Peamaja kasuks. Nüüd oli Peamajal võimalus geim võita, kuid eksiti ja nii sai Estonia 3 punkti järjest ning võttis ka selle geimi tulemusega 26:24, kogu mängu seega 3:0.