19.02.2019

Põlevkivi Volle esimene finaalmäng peetud

Esimeses finaalmängus oli parem Krabuli Küte, kes võitis Narva karjääri võistkonda tulemusega 3:1.

Esimese finaalkohtumise esimest geimi alustas Narva hästi, minnes juhtima 5:2. Edasi aga neil mäng ei klappinud, Krabuli Küte sai paaril korral neli punkti järjest, läks ise juhtima. Paari punkti kaupa suurendasid nad veel oma eduseisu ja võitsid geimi tulemusega 25:18. Ka teises geimis ei klappinud Narval mäng, tehti palju lihtvigu. Nüüd läks Krabuli Küte juhtima 8:4. Seisul 12:9 nende kasuks said nad 6 punkti järjest. Seda eduseisu nad käest ei lasknudki ja võitsid ka selle geimi nagu eelmisegi 25:18. Alles kolmandas geimis hakkas Narval mäng laabuma. Kohati näitasid mõlemad võistkonnad pikki pallivahetusi ja head kaitsemängu. Krabuli Küte läks kohe juhtima 3:0. Nad juhtisid veel 8:4, kuid Narva suutis mänguseisu viigistada 10:10. Krabuli Küte sai punkti, Narva vastas kolme punktiga. Edasi vahetati uuesti punkte, kuid nüüd sai Krabuli Küte omakorda kolm punkti järjest ja läks ise juhtima 15:14. Nüüd sai Narva kaks punkti, millele Krabuli Küte vastas ühe punktiga ja mänguseis jällegi viigis. Edasi vahetati punkte, kuid seekord Läks Krabuli Küttel geimilõpp käest ära. Narva sai 4 ja 3 punkti järjest ning võitis geimi tulemusega 25:19. Kuid see hea hoog jätkus Narval ainult neljanda geimi alguses seisuni 5:5. Krabuli Küte sai nüüd 4 punkti järjest, edasi veel 3 ja 5 punkti järjest ning sellega oli ka geimivõit kindlustatud 25:14, kogu mäng seega 3:1.
Teine finaalmäng toimub neljapäeval, 07. märtsil Jõhvi Spordihallis algusega kell 19.15 (saali saab 19.00)

Enne seda esmaspäeval, 25. veebruaril toimub 3.-4. koha mäng Estonia ja Peamaja vahel.