12.03.2018

Põlevkivi Volle esimene finaalmäng peetud

Jõhvi Spordihallis peetud Põlevkivi Volle esimese finaalmängu võitsid Jõhvi harrastajad tulemusega 3:1 (25:18; 25:18; 14:25; 25:22).

Esimese finaalkohtumise esimene geim algas Narva karjääri võistkonna juhtimisel seisuni 6:3. Edasi aga eksiti vastuvõtul ja Jõhvi harrastajad said 4 punkti järjest ning läksid ise juhtima 7:6. Narva viigistas seisu ja edasi vahetati punkte seisuni 11:11. Harrastajad said 2 punkti järjest, millele Narva vastas ühe punktiga. Siit alates hakkasidki harrastajad paari-kolme punkti kaupa oma eduseisu suurendama ja võitsid geimi tulemusega 25:18. Teises geimis läksid harrastajad kohe juhtima 7:2, kuid Narva suutis tugevate servidega mänguseisu viigistada. Edasi vahetati punkte ja kui harrastajad said 5 punkti järjest olid nad sisuliselt ka teise geimi võitnud sama tulemusega kui esimese – 25:18. Kolmas geim kulges tasavägiselt seisuni 7:6 harrastajate kasuks. Nüüd sai Narva 6 punkti järjest ja läks juhtima 12:7. Harrastajad said punkti, kuid Narva suurendas oma eduseisu 2, 4 ja 3 punkti kaupa ja võitsid selle geimi tulemusega 25:14. Neljandas geimis oli viigiseis seisul 5:5. Harrastajad said paaril korral 3 punkti järjest ja läksid juhtima, kuid geimi lõpus suutis Narva ikkagi jõuda paari punkti kaugusele seisuks 21:23. Edasi vahetati veel punkte, kuid geimilõpupunkti said ikkagi harrastajad ja võitsid geimi tulemusega 25:22 ning ühtlasi kogu mängu 3:1. Narva karjääri võistkonna mängu mõjutas kindlasti ka kapteni kõrvalejäämine vigastuse tõttu, kes pidi mängu väljaku kõrvalt vaatama.