21.01.2020

Põlevkivi Volle alustas

Põlevkivi Volle esimeses kohtumises olid vastamisi Narva karjääri ja Estonia kaevanduse võistkonnad. Turniiril osalevad veel VKG Ojamaa kaevanduse ja Peamaja võistkonnad.

Esimeses geimis läks Narva kohe juhtima ja võitsid ka geimi 25:15. Teises geimis hakkas Estonial mäng laabuma ja tasavägine mäng püsis seisuni 12:11 Estonia kasuks. Estonia hakkas sellest seisult oma eduseisu paari punkti võrra suurendama ja nad võitsidki geimi 25:20. Kolmas geim on äärmiselt tasavägine, kus viigiseis püsis seisuni 17:17. Nüüd sai Estonia 3 punkti järjest, millele Narva vastas 2 punktiga. Estoniale punkt, Narvale 3 punkti, Estoniale punkt – jälle viigiseis 22:22. Edasi vahetati punkte, kuid geimilõpupunktid sai ikkagi Narva 25:23. Ka neljas geim oli tasavägine, kuigi vahepeal juhtis Narva juba 16:10. Estonia jõudis viigini seisul 19:19. Narva sai nüüd 3 punkti, millele Estonia vastas punktiga. Narvale punkt, Estoniale kaks punkti ja jällegi geimilõpupunktid Narvale 25:22 ja ühtlasi kogu mäng 3:1.
Järgmisena kohtuvad 03. veebruaril algusega 19.15 (saali saab 19.00) VKG Ojamaa ja Peamaja võistkonnad.