25.07.2011

PILDID! Võrkpallis kaitsti esikohti

Teist aastat toimunud Ida-Virumaa võrkpallisarjas suudeti nii meestest kui ka naistest kaitsta eelmise aasta esikohta.

Kui meestest oli eelmisel aastal Rakvere ja sel aastal Tõrremäe Tornaado nime all mänginud võistkond endale esikoha kindlustanud ene viimast, pühapäeval Kohtla-Nõmmel peetud etappi, siis naistest otsustas esikoha saatuse nii turniiril kui ka kokkuvõttes viimane mäng, kus Narva alistas Illuka 2:1 ja saavutas sellega mõlemad esikohad.

Põnev oli ka naiste 35+ sari, kus osales küll vaid kaks naiskonda, kuid nende vahel olid heitlused väga võrdsed ning Iisaku alistas VK Viro viimasel etapil mängudega 2:1, kusjuures avamängu võitis kindlalt Viro 2:0 (13, 9), teises mängus oli parem Iisaku 2:0 (12, 17) ning otsustav kohtumine otsustati pärast Iisaku poolt võidetud avageimi (25:20) ja Viro poolt võidetud teist geimi (25:22) kolmandas geimis, mille võitis Iisaku 15:13 ning sellega kuulus neile ka sarja võit.

Sel aastal osales etapiti võistkondi järgmiselt: Jõhvis ja Vokas 14, Karjamaal 20 ja Kohtla-Nõmmel 17.