30.04.2013

PILDID! VIDEOD! KK HITO kaitses meistritiitlit

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste meistriliiga finaalis alistas KK HITO teisipäeva õhtul Kohtla-Järvel peetud finaalis 86:60 Toila.

Külalised alustasid mängu paremini ja läksid ette 5:0, 7:3 , 11:8, 13:10 ja viimast korda juhiti seisul 14:13. Veel olid tablool viiginumbrid 15:15 ja 17:17, siis hakkasid tiitlit kaitsvad hitolased minema vaikselt, aga kindlalt oma teed. Avaveerandi võitis HITO 22:17 ja poolaja 38:34. Alla kümne punkti oli vahe viimast korda kolmanda veerandaja kuuendal minuti, siis tegi HITO 52:44 seisult spurdi 10:0 ja sellele toilakad enam vastata ei suutnud. Viimase veerandaja keskel oli vahe juba 27 punkti  – 77:50 ja lõppseisuks jäi 86:60.

HITO eest osalesid kullamängus:  Riho Unt, Siim Laur, Jarko Kool, Aleksis Anijärv, Margo Tali, Edvard Trumm, Markus Laanemets, Rasmus Luud, Roel Burov ja Georg Tambre. Hooaja jooksul andsid oma panuse veel Keith Klettenberg, Urmet Roosimägi ja Alar Pärn.

Hõbedad said: Marek Vinni, Jalmar Joosep Saar, Andrus Lehismets, Mario Kirsimaa, Peep Belbaum, Veiko Simm, Janar Urres, Martin Kirsimaa ja treener Ib Lamp. Hooajal lõid kaasa veel Sander Sööt, Mikk Teelahk, Jano Kunts, Johannes Kuslap, Jonas Kuslap ja Sten Kunts.

Pildid

Videod

Meistrivõistluste pronksiomanik selgub 18. mail, kui Maidlas on vastamisi Askele/Kiviõli ja Remeks.