25.07.2012

PILDID! Suvevolle sai selleks aastaks läbi

Credit 24 suvevolle viimase kaheksanda etapi võitis võistkond Mirjam Vinkler, Jaak Kivend, Aime Luuk, Talis Põllu.

Credit24 Rahvaliiga Suvevolle VIII etapp

24.juuli 2012 Jõhvi spordihalli staadion

Kaheksandale etapile oli kohale tulnud 5 nais- ja 7 meesmängijat. Sellel etapil püüdsime arvestada mängijate reitingut, millele juhiti tähelepanu. Nii moodustusid järgmised võistkonnad: I – Aljona Tumanova, Tormis Otsma, Siim Juuse, Madis Volt; II – Carolin Mesi, Anton Kirilov; Mari Luuk, Taavi Põllu; III – Mirjam Vinkler, Jaak Kivend, Aime Luuk, Talis Põllu.

Esimeses kohtumises olid vastamisi II ja III võistkond. Esimese geimi võitis III võistkond tulemusega 25:13. Teine geim oli aga hoopis tasavägisem, kuid sellegi võitis III võistkond tulemusega 25:20 ning kogu mängu 2:0.

Teine kohtumine I ja II võistkonna vahel algas punkt-punktilt, kuid seisul 7:5 sai II võistkond 5 punkti järjest ja seda eduseisu nad käest ei lasknudki ning võitsid selle geimi tulemusega 25:16. Teine geim oli tasavägisem ja geimi lõpus jõudis I võistkond ühe punkti kaugusele 21:22, kuid lõpp läks neil käest ära ja kaotasid ka selle geimi tulemusega 22:25 ning kogu mängu 0:2.

Viimases kohtumises võitis III võistkond I võistkonda tulemusega 2:0 (25:20; 25:18).

I koht –Mirjam Vinkler, Jaak Kivend, Aime Luuk, Talis Põllu.

II koht – Carolin Mesi, Anton Kirilov, Mari Luuk, Taavi Põllu.