02.04.2012

PILDID! Korvpallis algavad otsustavad mängud

Ida-Virumaa korvpallimeistrivõistluste kahes tugevamas liigas peeti nädalavahetusel viimased põhiturniiri mängud ning juba sel nädalal algab esiliigas play-off.

Meistriliiga viimases mängus alistas Narva kodus 82:69 (pildid>>>) Toila ja nüüd selgutavad narvalased Askelega teise finalisti. Põhiturniiri võitjana pääses finaali tiitlikaitsja KK HITO.

Toila kukkus pronkspoolfinaali, kus nende vastaseks on Remeks. Selle paari parim mängib pronksikohtumises duo Askele-Narva kaotajaga. Remeks – Toila kaotaja mängib 5.-6. koha mängu Iisaku meeskonnaga.

Meistriliigas peetakse esimesed poolfinaalmängud 14. aprillil. Finaalseeriaga on kavas alustada 12. mail.

Esiliigas on otse finaali pääsenud Kohtla-Nõmme/HITO. 7. aprillil peetakse Maidlas kaks mängu. Kell 16.30 kohtuvad kuldpoolfinaalis Askele IV – BC Karjamaa ja kell 18.15 pronkspoolfinaalis Kiviõli/Maidla – Mäetaguse SK. Päev hiljem mängitakse vastavalt Jõhvis ja Mäetagusel. Seeria võitmiseks on vaja vastane alistada kahel korral.

Tugevuselt kolmandas ehk rahvaliigas on selgunud esimene finalist. Voka Veteran alistas laupäeval korvidevaeses mängus 34:28 (21:7), kusjuures põhiturniiri võitja SK Intro sai oma esimesed punktid alles teise veerandi seitsmendal minutil. Rahvaliiga teises poolfinaalis on vastamisi tiitlikaitsja Virumaa PSS ja Iisaku Pullid.