10.04.2011

PILDID! KK HITO kaotas avamängu kahe punktiga

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga veerandfinaalis kaotas KK HITO pühapäeva õhtul võõrsil Tamsalu Los Torosele 69:71. Korduskohtumine peetakse tuleval reedel Jõhvis. Kahe mängu kokkuvõttes paremaks osutuv meeskond pääseb poolfinaali.

Tamsalu meeskond on hitolastele olnud sel hooajal ebamugavaks vastaseks, sest kaotatud on kõik kolm senipeetud mängu.

HITO seis oli lõppskoorist palju hullem kolmandal veerandaja, kui 34:38 kaotatud poolaja järel suurenes külaliste kaotusseis 36:48 ja 42:55-le, kuid veerandaja lõpp külges paremini HITOl ja viimasele puhkeajale mindi külaliste 50:55 kaotusseisul. Viimase 10minutilise mänguperioodi võitsid külalised kolme puktiga, mis tähendas, et vahe vähenes  kahele punktile.

Korduskohtumine algab 15. aprillil Jõhvi spordihallis kell 20.15.