15.04.2011

PILDID! KK HITO jõudis esiliigas poolfinaali

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga veerandfinaalis alistas KK HITO reede õhtul Tamsalu Los Toros/Puukeskuse 94:81 ja jõudis kahe mängu kokkuvõttes poolfinaali.

HITO sai küll soliidse edumaa, juhtides poolajaks 58:37 ja kolmandal veerandajal 68:37, kuid vahe kahanes nagu kevadine lumi ja neljandal veerandajal oli väikseim vahe 13 punkti (86:73), kuid lõpuks HITO siiski võitis 94:81 ja kuna võõrsil kaotati vaid 69:81, siis saadi kahe mängu kokkuvõttes poolfinaali.

Hitolastele tagas edu võrdne meeskonnamäng, sest koguni kuus meet kogusid kahekohalise arvu punktie: Riho Unt 19, Evard Trumm 15 (lisaks 11 lauapalli), Siim Laur 14 (12 lp), Sander Saare 11, Markus Laanemets ja Veiko Simm mõlemad 10.

Poolfinaalis on KK HITO vastaseks Filmipood.ee. Finaalturniir peetakse Kohilas 22. ja 23. aprillil.