29.03.2011

PILDID! KK HITO II pääses nelja parema hulka

Eesti korvpallimeistrivõistluste teises liigas kaks tulist veerandfinaali Tallinna Puhhidega pidanud KK HITO II pääses lõpuks siiski poolfinaali.

KK HITO II ja Puhhide kaks 40minutilist mängu lõppesid mõlemad viigiga, avakohtumine Tallinnas lõppes 84:84 ja korduskohtumine Jõhvis 63:63. Kusjuures Jõhvi mängu viimasel veerandil tegid vastased HITO II eduseisult 58:46 kuue minutiga 17:0 spurdi ja külalised läksid omakorda 63:58 ette, kuid viimase kolme minutiga suutsid väljakuperemehed seada jalule 63:63 viigi.

Lisaajal läksid külalised küll 65:63 ette, kuid seisul 67:67 said punkte vaid hitolased, kes võitsid mängu 76:67 ning sellega kogu seeria 160:151.

8. aprillil peetavas poolfinaalis on HITO II vastane tõenäoliselt Ambla SK, kes veerandfinaali avakohtumises purustas Tallinna Välk/Estanci 93:60.