24.09.2010

PILDID! KK Hito alustas võiduga

KK Hito meeskond alustas Eesti meeste meistrivõistluste teist liigat võiduga, alistades reedel Jõhvis sadakonna pealtvaataja ees SK Forte/Tartu PK 83:67.

KK Hito II oli kogu mängu ees, avaveerand võideti 28:14 ja poolaeg 43:36. Kolmandal veerandajalulatus vahe juba 30 punktini (67:37) ja neljas veerand algas seisul 68:43. Seisul 72:47 tabas aga väljakuperemehi mõõn, vastastel lasti viie minutiga teha 17:0 spurt ja vahe vähenes kaheksale punktile – 72:64. Rohkemaks vastastel jõudu ei jagunud ja Hito II sai tabelisse esimese võidu seisuga 83:67.

Hito II punktid: Alar Pärn 26, Markus Laanemets 16, Jarko Kool 13, Andrus Lehismets 10, Georg Tambre 6, Robert Jäger 4, Roel Burov 3, Toomas Nõmmiste 3, Peep Belbaum 2, Martti Metsla 0.

Teises sama alagrupi mängus olid Puhhid kolmapäeval Pirital peetud mängus alistanud 77:48 Orissaare Rocki.

Juba järgmine nädal saab selles alagrupis pilt veel selgemaks,sest kolmapäeval võõrustab Puhhide meeskond SK Fore/Tartu PK meeskonda, reedel saavad Ida-Virumaa korvpallisõbrad Jõhvis vaadata mängu KK Hito II – Puhhid ja laupäeval sõidab KK Hito II Orissaarde.

Neljalikmelisest alagrupist pääseb teiseks etapiks tugevamasse vahegruppi kaks paremat, kusjuures omavaheliste mängud tulemused võetakse kaasa.

Järgmisel neljapäeval alustab ka KK Hito esindusmeeskond, kes esiliigas mängib esimeses voorus Tallinnas Elion/Corle meeskonnaga.