12.10.2010

PILDID! Kehv algus ja lõpp lükkasid Sillamäe üle ääre

Balti jalgpalliliigas kaotas Sillamäe Kalev teisipäeval kodus FK Jurmala V.V. meeskonnale 0:2 ning hoolimata esimeses mängus Lätis saadud 2:1 võidust Sillamäe Kalev kaheksa parema hulka ei pääsenud.

Sillamäe taktikale lõi mõra sisse see, et juba teisel minutil jäädi 0:1 kaotusseisu – nurgalöögist tulnud palli lõi lätlane peaga väravasse.

Vaadake kuidas üks lätlane kuue sillamäelase vastu palli peaga väravasse saatis: http://pildid.sportiv.ee/displayimage.php?album=1584&pos=1

Väga tugeva tuule ja taevast alla tulnud erinevate sademetega mängus otsustas kohtumise ja kogu seeria saatuse vastaste värav teisel üleminutil.

Veerandfinaalis kohtub Jurmala Tallinna FC Levadiaga, kes alistas Rezekne SK Blazma võõrsil 1:0 ja kodus 5:3.