12.05.2013

PILDID! Kaksikvõit läks Narva

Ida-Virumaa meistriks naiste võrkpallis tuli Narva SK Galla.

Pühapäeval Jõhvi spordihallis peetud Ida-Virumaa naiste meistrivõistlustel osales neli naiskonda: Narva Spordiklubi Galla, Narva Veteranid, Illuka ja Jõhvi Spordikooli tüdrukute võistkond.

Loosisime mängude järjekorra ja mängisime kahel väljakul. Esimesel väljakul läksid vastamisi Narva SK Galla ja Illuka naiskonnad. Illuka ei suutnud erilist vastupanu osutada ja kaotas mängu 0:2 (9:25; 16:25). Teisel väljakul kohtusid Narva Veteranid ja Jõhvi SK. Narva veteranid läksid kohe juhtima 8:0 ja võitsid esimese geimi 25:8. Teises geimis hakkasid Jõhvi SK tüdrukud kohati ilusasti vastu, kuid kaotasid ikkagi geimi suurelt 12:25 ja kogu mängu 0:2.

Järgmises kohtumises hakkas Illuka naiskond südilt vastu Narva veteranidele, kuid kaotasid esimese geimi ikkagi 19:25. Teises geimis aga nende mäng eriti ei laabunud ja selle nad kaotsid juba suurelt 9:25 ning kogu mängu 0:2. Narva SK Gallal ei olnud üldse raskusi Jõhvi SK tüdrukute võitmiseks. Esimene geim võideti 25:6 ja teine 25:9.

Järgmised kohtumised olidki siis vastavalt 3.-4. kohale ja 1.-2. kohale. Kolmandale kohale tuli Illuka, kes võitis Jõhvi SK tüdrukute võistkonda 2:0 (25:10; 25:16), kuigi esimeses geimis läksid juhtima tüdrukud ja ka teises geimis mängisid nad kohati tublilt. Esikoha kohtumises ei andnud Narva SK Galla noored erilisi võimalusi veteranidele, kuigi mõlema geimi algus oli tasavägine. Nii esimene kui teine geim võideti tulemusega 25:13. Seega võitja Narva SK Galla noorte võistkond.

I koht – Narva SK Galla – Jana Borissova, Viktoria Makarenko, Aleksandra Assipovskaja, Ksenia Kuznetsova, Maria Semjonova, Anastasia Semjonova, Tatjana Kruglik, Viktoria Rakova, Julia Sorgus – treener Galina Alfjorova

II koht – Narva Veteranid – Valentina Parubtðiðena, Olga Zaharova, Ljudmila Demakova, Marina Mikhina, Tamara Buþina, Katja Tserezova, Irina Semenova

III koht – Illuka – Airi Kruusma, Diana Ruudi, Külli Stroo, Triinu Õras, Mirjam Vinkler, Marjaana Lepiste – treener Taivo Valdur, abipersonal Marjanna Tasa

IV koht – Jõhvi SK – Kristina Ivanova, Darja Marjaðova, Nadeþda Avanessova, Monika Guskova, Angelina Skiller, Elizaveta Nikolajeva, Ksenija Dudnik, Sofja Þuravljova – treener Viktoria Golubkovitð