04.03.2011

PILDID! Iisakugi jõudis edasi

Iisaku KK alistas otsustavas mängus reede õhtul kodus Valga KK 74:52 ja pääses viimase, 12ndana Eesti korvpallimeistrivõistluste play-off’i, kus teisel liigas mängival Ida-Virumaa meeskonnal KK HITO II-l on teine asetus. Ehk enne finaali või pronksimängu Ida-Virumaa meeskonnad otsustavas faasis kohtuda ei saa.

Iisaku KK meeskonda ootab 1/8finaalis ees Hiiumaale sõit, sest vastaseks on põhiturniiril viienda koha saanud KK Askuse meeskond. Selle mängu võitja pääseb veerandfinaali, kus vastaseks on Rakvere SK/Tarvas.

Endale juba varem teises liigas veerandfinaalpääsu taganud KK HITO II kohtus reedel Jõhvis liiga liidri Nõmme Rimiga ja esimene poolaeg võideti 51:36. Põhiturniiri võitmiseks pidi KK HITO II alistama liidri vähemalt 30 punktiga. See eesmärk jäi saavutamata, kuigi viimase veerandaja viiendal ja seitsmendal minutil oli vahe juba 25 punkti (vastavalt 83:58, 85:60, 87:62). Kuid lõpus said rohkem punkte vastased ja kuigi HITO võitis 90:75 jäi pool eesmärgist siiski täitmata.