06.01.2013

PILDID! HITO kestis Rocki vastu 18. minutit

Eesti korvpalli meistriliigas pühapäeval Jõhvis toimunud kohtumises meistrivõistluste ainuliidri TÜ/Rocki vastu suutis KK HITO võrdset mängu näidata 40st minutist 18, seejärel läksid külalised oma teed võites 114:62.

HITO alustas ilusti ja kolmeminutilise mängu järel oli seis 4:4, seejärel läks ka tartlaste mängumasin käima ja HITO kaotas avapoolaja 10:27.

Teise veerandi alguses näitasid hitolased, milleks nad suutelised on, seni küll lühikest mänguperioodi. Teise veerandi esimesed kaheksa minutit võideti 22:14 ehk vahe vähenes üheksale punktile – 32:41. Poolaja lõpus olid aga tartlased taas kindlamad ja võitsid poolaja 55:34.

Teisel poolajal said mõlemas meeskonnas platsile kõik mänguks üles antud mängijad ning lõppseis oli 62:114.

HITO lõpetas hooaja esimese poole 1 võidu ja 15 kaotusega ja viimase, üheksanda kohaga. Kaheksas ehk viimane play-offi viiv koht on kolme võidu kaugusel – kaheksandal kohal oleval Tallinna Kalevil on 4 võitu ja 12 kaotust.

Kolmanda ehk eelviimase ringi esimese mängu peab HITO 25. jaanuaril Valgas, päev hiljem võõrustatakse Jõhvis Rakvere Tarvas meeskonda.