08.09.2011

PILDID! HITO/Jõhvi võitis kolmandal katsel

KK HITO/Jõhvi alistas kolmapäeva õhtul Jõhvi spordihallis peetud kohtumises 115:84 ATM meeskonna USAst.

Pikast turneest silmnähtavalt väsinud ameeriklastes ei olnud idavirulastele vastast. Kodumeeskond sai ette 6:0, 14:2 ja avaveerand võideti 23:16.

Teine veerand oli mängu kõige võrdsem ja poolajaks oli vahe suurenenud vaid ühe punkti võrra – 53:45.

Teisel poolaja veeresid aga väljakperemeeste mängumasina rattad kiiremini ja vahe kärises, tablool olid seisud 67:49, 77:55, 88:59. Kolmas veerand lõppes 88:64.

Viimane veerand tiksus esimestel veeranditel saadud hoost lõpuni ja seis oli finisis 115:84.

USA korvpallurid olid Ida-Virumaal kolmandat suvelõppu järjest. Eelmisel kahel korral said võidu külalised.

KK HITO/Jõhvi – ATM (USA) 115:84 (23:16, 30:29, 35:19, 27:22)
Kohtunikud:  Taivo Porval, Meelis Luud