12.08.2011

PILDID! Eesti kaotas, kuid võitles lõpuni

Eesti koondis kaotas 12. augustil Jõhvi Spordihallis toimunud maavõistlusmängus Tðehhi rahvuskoondisele tulemusega 71:77.

Ilma Janar Taltsita mänginud Eesti koondis oli terve kohtumise tagaajaja rollis. Rohked pallikaotused ja vähene visketabavus jätsid eestlased avaveerandi järel 8:22 kaotusseisu, millest lõplikult ei suudetudki välja tulla, kuigi järgmistel veerandaegadel mäng võrdsustus. Jõulise lõpuspurdi tegi Eesti koondis kohtumise viimastel minutitel, vähendades oluliselt kaotusseisu ning võitis viimase veerandi numbritega 29:21, kuid võiduks sellest siiski ei piisanud, vastu tuli võtta 71:77 kaotus.

Eesti koondise resultatiivseim oli viimasel veerandajal head mängu näidanud Kristo Saage 22 punktiga, talle järgnes Joosep Toome 18 silmaga. Tðehhi koondise mängijatest kogus enim punkte – 23 Pavel Houska.