15.01.2011

PILDID! Eelturniir oli Jõhvile ja Mäetagusele edukas

Eesti valdade talimängude alagrupiturniirilt sai Jõhvi finaalturniirile nelja ja Mäetaguse kahe võistkonnaga.

Jõhvis toimunud alagrupiturniirilt pääses finaalturniirile meeste korvpallis kaks meeskonda, naiste korvpallis ning males ja kabes kolm võistkonda ja lauatennises neli võistkonda.

Paremusjärjestused

Meeste korvpall
1. Tabivere
(võitis finaalis, kuna Toomas Liivak tabas koos lõpusireeniga teenitud mõlemad vabavisked)
2. Jõhvi
3. Luunja
4. Mäetaguse
5. Viimsi (tabas kohamängu lõpusekundil võiduviske)

3. Jõhvi

Eelturniiril osales ka Toila, kes meeste korvpallis saavutas oma teise rivistusega (esindusrivistus sai eelmise aasta pronksi eest otse finaalikoha) Haljalas peetud võistlusel 5. koha ja Toila korvpallinaiskond mängis Võrus, kus saadi 8. koht.

Finaalturniir peetakse 26.-27. veebruar Lähtel. Seal võistlevad 16 lauatennisevõistkonda, 16 korvpallimeeskonda, 6 naiste korvpallivõistkonda ning 12 võistkonda kabes ja males. Lisaks on kavas suusatamise võistlus.