PILDID! Avapäeval olid edukaimad korvpallurid

Reedel Rakveres alanud Eestimaa 13. suvemängudel olid idavirulastest avapäeval edukaimad meeskorvpallurid, kes alistasid kindlalt mõlemad vastased.

4×5 minutilise mänguajaga korvpalliturniiril alistas Ida-Virumaa esiteks Järvamaa 42:22 ning seejärel ka paljuski meistriliiga mängijatest koostatud Pärnumaa 49:30.

Sellega pääseti kaheksa parema hulka ehk veerandfinaali, kus nende mäng on laupäeval kell 14 B-alagrupi teise meeskonnaga, kelleks on kas Viljandimaa, Saaremaa või Lääne-Virumaa.

Reedel alustas maakonna koonditest ka poiste jalgpallimeeskond, kes võitis Läänemaad 2:1, viigistas Viljandimaaga 0:0, kuid sa napid 0:1 kaotused Järvamaalt ja Põlvamaalt ning nii langeti 5.-8. koha mängudele, mis peetakse samuti laupäeval.

Reedel alustasid ka kergejõustiklased, nais- ja meesvõrkpallurid ning tennisistid, kahjuks nende tulemusi reede õhtuks veel mängude korraldajate kodulehel ei olnud.