15.01.2018

Peamaja võistkonnale esimene võit

Põlevkivi Volle sarjas toimunud selle aasta esimeses kohtumises võitis Peamaja võistkond Ojamaa Kaevanduse võistkonda 3:0.

Selle aasta esimeses kohtumises olid vastamisi Ojamaa kaevanduse ja Peamaja võistkonnad. Esimene geim algas punktide vahetusega, kuid siis sai Ojamaa 6 punkti järjest ja läks kohtumist juhtima 8:4. Edasi kulges mäng Ojamaa juhtimisel seisuni 20:14. Nüüd sai Peamaja 5 punkti järjest ja vähendas vahet ühele punktile. Edasi vahetati punkte ja kui Peamaja sai kaks punkti järjest oli seis viigiline 22:22. Jällegi vahetati punkte, kuid geimi lõpus oli kindlam Peamaja ja võitis selle 25:23. Teise geimi alguses läks Peamaja kohe juhtima 4:0, kuid Ojamaa suutis mängu viigistada seisul 15:15. Peamaja läks uuesti juhtima kui sai 3 punkti järjest. Ojamaa vastas ühe punktiga ja see jäi neile ka viimaseks selles geimis. Peamaja sai 6 punkti järjest ja võitis teise geimi tulemusega 25:16. Kolmandas geimis vahetati punkte seisuni 7:7. Ojamaa sai punkti, millele Peamaja vastas kolme punktiga järjest ja läks juhtima 10:8. Edasi vahetati jällegi punkte, kuid Ojamaa suutis viigistada seisu ja läks ise punktiga juhtima kui sai kolm punkti järjest. Uuesti läks Peamaja juhtima kui sai ise kolm punkti järjest, millele Ojamaa vastas kahe punktiga, mis olid neile jällegi viimased punktid kolmandas geimis. Peamaja sai viimased 8 punkti ja nii oli ta võitnud ka kolmanda geimi tulemusega 25:15 ning ühtlasi kogu mängu 3:0. Siinjuures peab mainima, et Ojamaa võistkonnas ei mänginud üks nende põhiründaja ja mängujuht Pavel Andrejev, seevastu Peamaja võistkonnas oli platsil peale vigastuspausi Aksel Ers.