24.09.2019
Sulgpall

Pärnumaal toimus Eesti Noorte GP-1 etapp “Pärnu Sügis”

Jõhvi spordikooli õpilane Polina Rjabuðenko mängis U13 turniiril üksikmängus, kus saavutas viienda koha ja paarismängus koos Tartu sulgpalliklubi Triiton mängijaga esikoha.

Polina Rjabuðenko alustas U13 turniiri üksikmängus kahe võiduga. Kolmandas mängus andis Polina ära esimese geimi 11:21, võitis teise 21:18. Kolmandas geimis oli alguses ees, aga lõpuks kaotas 14:21 teise asetusega Tartu SK Triiton esindajale Kertu Saksingule. Pärast alagrupimänge võitles Polina samuti SK Triitoni mängija Karolina Pintðukiga. Esimene geim 21:19, teine 14:21. Aga nagu eelmises kohtumises tõi otsustav geim 21:19 võidu vastasele, seega viies koht.
Naiste paarismängus mängisid Polina ja Karoliina aga koos ning said kaks võitu Kertu Saksing – Diana Baranova ja Marri Lankov – Anette Puusepp üle ja saavutasid esikoha oma vanuserühmas.