28.07.2024
Võrkpall

Pannika rannaka võitjad selgunud

Külli Stroo kokkuvõte:

III etapil osales neli paari: Oleksii Bilous/ Lilia Nitšik, Taavi Põllu/ Tiia Klaas, Kristjan Palm/ Külli Stroo ning Jana Meigas/ Roman Urbanovitš. Mängud toimusid seekord ühel liivaväljakul. Mängiti kõik kõigiga läbi süsteemis kahe geimi võiduni.

Avamängus võitsid Bilous/Nitšik Urbanovitš/Meigast 2:0 (15:9, 15:11). Teine kohtumine Põllu/Klaas ja Palm/Stroo vahel oli järjekordselt tasavägine, kuid geimi lõpud suutsid siiski enda kasuks pöörata Palm/Stroo, kes võitsid 2:0 (15:13, 15:11). Järgmisena läksid vastamisi Bilous/Nitšik ja Põllu/Klaas. Kui esimese geimi võitsid Põllu/Klaas 15:3, siis teises geimis oli mäng tasavägine- Bilous/Nitšik võitsid 15:13. Otsustavas geimis andsid tulise lahingu Põllu/Klaas ning võitsid seisuga 11:5. Seejärel mängisid omavahel Palm/Stroo ja Urbanovitš/Meigas, kust väljusid võitjana Palm/Stroo (15:5, 15:13).

Üldarvestuse tõttu oli eelviimane mäng Bilous/Nitšik ja Palm/Stroo vahel väga oluline. Mäng oli tasavägine ja raske, ükski punkt ei tulnud kergelt. Seekord jäid peale Palm/Stroo (15:9; 18:16; 13:11), kindlustades sellega oma esimese etapivõidu. Viimasena toimus mäng Põllu/Klaas ja Urbanovitš/Meigas vahel, kellest väljusid võitjana Põllu/Klaas (15:8, 15:6).

III etapi lõppjärjestus:

1. Palm/Stroo
  2. Põllu/Klaas
  3. Bilous/Nitšik
  4. Urbanovitš/Meigas

Aga see pole veel kõik, karikad tuli ka jagada! Kõigi kolme etapi jooksul peeti üldarvestust, mis andis etapi võitjale 10 punkti, 2. kohale 8 punkti, 3. kohale 7 punkti jne. II etapi lõpus jagasid esikohta 17 punktiga Nitšik/Bilous ja Klaas/Põllu, kellele järgnesid Palm/Stroo 16 punktiga. See tähendab, et kõik oli veel lahtine ja III etapp otsustas üldvõitja. Kuna Palm/Stroo võitsid III etapi, said nad juurde 10 punkti, võites varasemalt esikohta hoidnud paare vaid ühe punktiga.

Pannika rannaka 2024 üldvõitjad: Kristjan Palm ja Külli Stroo.

Korraldajatelt suur kummardus kõigi osalejate ees! Loome traditsioone ja hoiame Ida-Virumaal võrkpalli elus igal aastaajal!