24.05.2010
Petank

Paarismängus osales 18 duot

Ida-Virumaa petangireitigu arvestusse läinud Kohtla-Järve karikavõistlused paarismängus võitis Jõhvi duo Ivar Viljaste/Kristo Viljaste.

Viljaste/Viljaste võitisid alagrupis dup Aarne Välja/Tarmo Müür 13:9 ja seejärel võrdselt 13:6 ka paarid Emil Murzajev/Andrei Jõgi ja Anna Romanenko/German Terehhov, veerandfinaalis said nad 13:6 jagu paarist Karla Purgats/Tõnu Kapper, poolfinaalis alistati taas Aarne Välja/Tarmo Müür 13:9 ja finaalis saadi 13:5 jagu parimast segapaarist Aigi Orro/Kalle Orro. Pronksikohtumises alistas duo Aarne Välja/Tarmo Müür 13:7 parima kohaliku võistkonna Boriss Klubov/Pjotr Nikkar.

Järgmised reitingupunktid jagatakse eeloleval pühapäeval, kui kavas on Kohtla-Järve karikvõistluste viimane, üksikmängu etapp.