11.09.2015
Orienteerumine

Orienteerujad võistlesid Jõhvis ja Riias

RSK Jõhvikas orinteerujad võistlesid sel nädalal päevakul nii Riias kui ka Jõhvis.

Riias toimunud OK Magnets päevakutest võttis osa Allan Roosimägi. Teisipäeval Meþaparkis toimunud võistlusel osales 376 orienteerujat. Allan Roosimägi võistles meeste eliitklassis, kus ta sai 12 osaleja seas kaheksanda koha. Päev hiljem Riia lahe kaldal Bullus salas toimunud kolmapäevakul Roosimägil nii edukalt ei läinud ja ta sai 13 osaleja seas eelviimase koha. Sel etapil oli 303 osalejat.

Jõhvis toimunud RSK Jõhvikas neljapäevakul oli 81 osalejat ja 1. raja võitis Andrei Semenkov koos jooksndu Marten Kuusmanni ja Krjstjan Ontoni ees. Üksi jooksjatest oli teine Mati Randoja ja kolmas Robert Peets. Naiste kiireim oli Jonne Rooma. Teise raja võitsid Tiit Vainura ja Kristi Vainura ning kolmanda raja absoluutselt kiireim oli Kadre Maalma.