27.02.2023
Korvpall

Optibet rahvaliiga Ida regioonis peeti kaks kohtumist

BC Narva/Narva-Jõesuu Linnavalitsus sai esimese kaotuse kui Maidlas peetud kohtumises kaotati Lüganusele 69:71, poolaeg võideti 44:31. Lüganuse läks hoogu alles neljandal veerandajal kui võideti see 13 punktiga. 19 punktiga oli parim Reijo Peenema, 16 punkti lisas Tanel Maalma. Külalisvõistkonna parim oli Juri Titov 23 punktiga. Info http://www.rahvaliiga.ee/et/ida-regiooni-rahvaliiga-regular/227/ajakava-ja-tulemused/?gid=2023227026

KK HITO/BC Karjamaa võitis Sillamäe Gümnaasium/Kalev võistkonda tulemusega 62:58, poolaeg 29:23. Tõusude ja mõõnadega toimunud kohtumises võitis KK HITO/BC Karjamaa esimese ja neljanda ning Sillamäe teise ja kolmanda veerandaja. Sillamäe võistkonnas sai neli mängijat kirja kahekohalise punktisumma, neist parim German Pistsassov 14 punktiga. HITO/Karjamaal oli jällegi parim Riho Unt 24 punktiga. Info http://www.rahvaliiga.ee/et/ida-regiooni-rahvaliiga-regular/227/ajakava-ja-tulemused/?gid=2023227024