04.10.2023
Korvpall

Korvpalli rahvaliiga Ida regioon sai alguse

Optibet Rahvaliiga Ida regioon sai alguse eelmisel nädalavahetusel, kui võistlustulle läks 7st liigas osalevast võistkonnast 6 võistkonda.

Kõik kolm mängu olid üsna ühekülgsed ja võitjates kahtlust ei tekkinud.

Reede õhtul toimus kaks mängu.

Jõhvi Gümnaasium / SK Karjamaa võttis vastu Jõhvi spordihoones eelmise aasta hõbeda BC Narva.

Narva võttis kiirelt mängu enda kontrolli alla ning poolajaga visati 76! punkti. Noortest koosnev Jõhvi võistkond suutis poolajaga visata Narvale 23 punkti.

Võitjate resultatiivseimad olid Aleksandr Ragni 49 punkti ja Deniss Makarenko 26 punktiga. Kaotajate poolelt tõi Marko Lass 15 punkti.

Teises mängus olid vastamisi Toila ja Lüganuse.

Pärast tasavägist esimest veerandaega oli seis 17:15 Toilale, kuid teisel veerandajal tehti 26:0 vahespurt ja sellega oli mängu saatus otsustatud. Võitjatele tõid Andrus Lehismets 27 punkti ja Jano Kunts 21 punkti. Kaotajatele tõi Tanel Maalma 32 punkti tabades 6 kolmepunktiviset.

Lõppseis 87:68.

Laupäeval võõrustas Enteh KK Hitot. Kui pärast esimest veerandaega oli vahe veel 11 punkti, siis poolajaks juba 18. Teisel poolajal lisasid Hitokad veelgi käiku ning lõpp seis 52:100 Hitole.

Hito parimana tõi Margo Tali 32 punkti, 20 punkti lisas Reigo Niglas.

Entehi parim oli Zakhar Karjagin 12punktiga.