26.03.2024
Korvpall

Optibet Ida Regiooni Rahvaliigas selgus esimene poolfinaal paar

Reedel ja laupäeval mängisid Toila ja BC Narva omavahel veerandfinaal kohtumisi. Mängiti “kahest parem” süsteemis. Reede õhtune mäng toimus Voka spordihoones, kuhu oli kogunenud ka meeldivalt palju inimesi. Mäng oli algusest peale Toila kontrolli all ja kuigi poolajale mindi Toila 5-punktilises eduseisus, siis teine poolaeg kuulus täielikult Toilale ja mäng võideti 84:59, mis andis järgmiseks päevaks 25 punktilise eduseisu.

Järgmisel päeval korduskohtumises dikteeris mängu samuti Toila ja neljanda veerandaja alguses oli Toila juhtimas mängu 12 punktiga ning kogu seeriat 37 punktiga, siis tõmmati aga käik täiesti välja ja Narva tegi korraliku lõpuspurdi ning võitis mängu 82:78.

Poolfinaalis kohtub Toila põhiturniiri võitja Lüganusega.

Teises veerandfinaalis kohtuvad KK Hito ja Enteh.

Esimene mäng toimus laupäeval 23.03 Kohtla-Järve spordikeskuses mille võitis kindlalt KK Hito 95:62.

Korduskohtumine toimub 30. märtsil kell 13:00 Kohtla-Järve spordikeskuses.

Selle paari võitja läheb poolfinaalis vastamisis Haljala NGU võistkonnaga.

Optibet Ida Regiooni Rahvaliigas selgus esimene poolfinaal paar!