25.11.2007

Õed Bratuhhinad tekitasid Hispaaniale peavalu

Viimsi VK Milstrand/EBS-i võrkpallinaiskond kohtus pühapäeval võrkpalli CEV Challenge Cupil Audentese spordihallis tugeva Hispaania klubiga Hotel Cantur Las Palmas ning kaotas võitlusliku mängu järel 2:3.

Avageimis said hispaanlannad kiiresti ette 4:0 ja 16:7 ning võitsid 25:12. teine ja kolmas geim olid hoopis teist nägu. Teises geimis kuulus algedu Las Palmasele (5:2), kuid Narvast pärit õdede Polina ja Natalja Bratuhhinate võimsad ründelöögid ja eelkõige hea blokk aitasid Milstrandi ette 16:15 ning ka geimivõiduni 25:23. Kolmandas geimis juhtis Hispaania klubi 20:16, kuid siis tegi Eesti meister 4:0 spurdi ning Maarja Kerneri võimas ründelöök tagaliinist lõpetas sellegi geimi 25:23 Milstrandi kasuks.

Neljandas geimis juhtis Viimsi naiskond 11:8, kuid külalised jõudsid viigini ja läksid ette 21:18. Geim Las Palmasele 25:23. Viies geim kulges juba Hispaania klubi dikteerimisel ning lõppes 15:5. Teine kohtumine peetakse 1. detsembril Hispaanias.