09.02.2008
Kergejõustik

Nikolai Vedjohhinilt Eesti sisetippmark

22aastane Sillamäelt pärist, kuid Tartu Ülikooli spordiklubi esindav Nikolai Vedjohhin tuli laupäeval koduhallis Eesti meistriks 1500 m jooksus ajaga 3.49,07, mis ületab 28 aastat vana Harri Uustalu Eesti rekordi 0,83 sekundiga.

Naiste kolmikhüppes oli teine Narvast pärit, kuid EPMÜ SKd esindav Veera Baranova (13.09), viienda koha sai Sillamäe KJK kalev esindaja Jelena Borovkova (11.67), tema klubikaaslastest oli Irina Surazakova seitsmes 1500 m jooksus ajaga 5.02,92 ja Dmitri Hartðevinkov kaheksas 400 m jooksus ajaga 52,12.

60 m jooksus eelmisel aatsal pronksi saanud Anastassia Semjonova (Jõhvi KJK Visa) oli võrreldes eelmise aastaga 2 sajandikku kiirem, kuid kohaks oli seekord alles viies, Narva PSK Narvic esindaja Þanna Vladimirova sai ajaga 7,94 seitsmenda koha.

Meeste kolmikhüppes oli Igor Sjunin (Kohtla-Järve SK Tsefei) neljas, Sergei Novikov (Jõhvi KJK Visa) kuues ja Danil Sigejev (Tsefei) kaheksas, tulemused olid neil vastavalt 15.20, 14.35 ja 14.04.