06.11.2022

Nii Coolbet saaliliigas kui saalijalgpalli esiliigas võidud ja kaotused

Coolbet saaliliigas kaotas S. Jõhvi FC Phoenix S. Sillamäe FC NPM Silmet võistkonnale 3:5, poolaeg 1:4. Esimese nelja minuti jooksul lõid sillamäelased kolm väravat, nendest üks Phoenixi omavärav. Kollaseid kaarte jagati palju. Sillamäe väravavaht Eduard Orehov näitas aga oma kõrget klassi, pareerides esimesel poolajal neli penaltit, üks läks veel väravaposti. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111280 Alexander Komshini pildid https://www.sekundomer.ee/fotoreportazhi/futzal-vstrecha-mezhdu-feniks-jyxvi-i-npm-silmet-sillamyae-5-11-2022/?fbclid=IwAR0YYh8UDctKbpriBbDGQW73bIfLJowqHnV188GD7BhDSmPBuh2xs2Tg7wE

S. Narva United FC võitis kodusaalis S. FC Jõgeva Wolves võistkonda tulemusega 7:3, poolaeg 4:1. Stanislav Bõstrovilt narvakate kasuks kaks väravat. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111282

Saalijalgpalli esiliigas võitis S: Sillamäe FC NPM Silmet II S. Narva United FC II tulemusega 8:1, poolaeg 3:0. Sillamäe kasuks sai kübaratrikiga hakkama Nikita Solovjov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111219

S. Narva SK Ganza võitis tulemusega 6:1, poolaeg 4:0, S. Saku Sporting Rapla. Siin sai kübaratrikiga hakkama Mihhail Orlov. Info https://jalgpall.ee/voistlused/protocol/111247