31.01.2015
Orienteerumine

Niglasele hõbe ja Roomale pronks

Värska külje all Nedsajas laupäeval toimunud Eesti meistrivõistlustel suusaorienteerumise lühirajal tuli RSK Jõhvikas esindaja Piret Niglas klassis N45 teiseks. Klassis N18 sai pronksi Jonne Rooma.

Võitjaks tulnud sportlasele kaotas Niglas 5.54, kuid edestas pronksiomanikku 29 sekundiga. Samas klassis oli Kadre Maalma kümne osaleja seas kuues.

Jonne Rooma sai klassis N18 neljanda koha, kuid eestlastest oli ta kolmas (teise aja sõitis välja Venemaa esindaja).

Klassis M14 sai Raiko Jool 27 sportlase seas seitsmenda koha, kusjuures Eesti meistrivõistluste arvestuses (lisaks osalesid selles vanuseklassis ka lätlased ja valgevenelased) sai ta neljanda koha.

RSK Jõhvikas värvides esinead Mihkel Nahkur ja Agu Koppa olid klassides M55 ja M65 vastavalt 8. (eestlastest 4.) ja 4.

Pühapäeval on samas kavas tavaraja võistlus.