15.01.2007
Jäähoki

Neljapäeval on idavirulased vastamisi

Eesti meistrivõistluste järgmises mängus kohtuvad neljapäeval, 18. jaanuaril Kohtla-Järvel kell 19 Viru Sputnik ja Narva PSK.

Eesti meistrivõistlustel sai mullune meister ja liidermeeskond HK Stars teise kaotuse, jäädes pühapäeval, 14. jaanuaril Tartu Lõunakeskuse jääväljakul 4:7 (1:1, 2:1, 1:5) alla Välk 494-le. Võitjate kasuks viskas Vassili Titarenko koguni viis väravat, skoori tegid veel Dmitri Raskidajev ja Maksim Semjonov. HK Starsi väravad viskasid Ilja Tðegotov, Aleksander Vinogradov, Jussi Nieminen ja Andrei Zorin.

Teises pühapäevases kohtumises alistas HC Eagles Kohtla-Järvel sealse Viru Sputniku 13:2 (4:0, 6:0, 3:2), võitjate kasuks viskas nii Jan Rajevski kui ka Maksim Brandis kolm väravat.

Laupäevases mängus Starsiga kaitses üle pika aja Viru Sputniku väravat Andrei Ðestakov. Loomulikult oli kaitseväeteenistus, mille ajal ta treenida ei saanud, 2005/2006. aasta parima väravavahi mänguvormi mõjutanud, kuid peatreener Gennadi Jeremejevi sõnul mängis ta hästi. Esimese kolmandikaja järel kaotas Viru Sputnik meistrile vaid 1:2. Kuid teine kolmandik kaotati 0:4 ja kolmas 0:2 koos sellega ka kogu kohtumine 1:8. Viru Sputniku auvärava lõi German Kovaljov.

HK Starsil on liidrina 42 punkti (16-st mängust), järgnevad Välk 494 34 (16), Narva Paemurru SK 22 (14), HC Eagles 18 (16) ja Viru Sputnik 0 (16) punktiga.