28.10.2006
Jäähoki

Narvalased näitasid oma sisu

Eesti meistrivõistluste ainsas laupäevases mängus kohtusid Tartu Välk-494 ja Narva Paemurru SK. Kuigi Välk-494 juhtis veel kolm minutit enne lõppu 4:2, suutsid kodus mänginud narvalsed viigistada. Lisaajal väravaid ei visatud ja kumbki teenis tabelisse ühe punkti. Esimese omavahelise mängu Tartu ja Narva vahel oli septembris Välk-494 võitnud 12:3.

Aleksandr Smetanin viis tartlased juhtima juba 33-sekundilise mängu järel ja Välk võitis avakolmandiku 2:1. Teisel perioodil jõudsid külalised veel kahel korral sihile ja enne otsustavat 20 minutit juhtis Välk-494 juba 4:1. Kolmanda kolmandiku alguses sai Narva kirja teise värava ja 2.53 enne sireeni viiekesi kolme vastu mängides ka kolmanda. Viik tuli tabloole 1.56 enne normaalaja lõppu Oleg Smirnovi tabamusest.

Tänavuse meistriliiga hooaja esimese lisaajale läinud kohtumise järel on nii Välk-494 kui Narva PSK kogunud 10 punkti, kuid tartlastel on üks mäng rohkem peetud. Tabelijuht on 18 silmaga Tallinna HK Stars.