28.02.2010

Narva võrkpallurid mängivad 9.-12. kohale

Narva Energia SK/VK Viktoria meeskond peab Eesti võrkpallimeistrivõistluste esiliigas leppima 9.-12. koha mängudega.

Play-off“iks kaheksanda asetuse saanud Narva meeskond kaotas  1/8finaalis mõlemas mängus Ülenurme/Luunja meeskonnale ning nii mängitakse 9.-12. koha finaalturniiril, mis peetakse Narvas.

Esimese mängu 0:3 kaotanud Nava võitis kordusmängus kaks esimest geimi ja oli kolmandas ees 24:23 ning geimi võitmine oleks tähendanud otsustavad nn kuldset geimi, Narva “oskas” siiski kolmanda geimi kaotada 25:27 ja lõpuks kaotati kogu kohtumine 2:3.

Meeste I liiga kaheksandikfinaalide teiste kohtumiste tulemused, pühapäeval, 28. veebruaril:

G4S – Paide/Türi/Väätsa SK 3:1 (20, 22, -19, 23) Kuldse geimi võitis G4S 18:16 (esimene mäng: 1:3) | kokku 5:4
Narva SK Energia/SK Viktooria – Ülenurme/Luunja 2:3 (esimene mäng: 0:3) | kokku 2:6
Pärnu VK II – SKS/Võru SK 3:2 (-23, 14, -26, 23, 11) (esimene mäng: 3:0) | kokku 6:2
Kuressaare Avos VK – TTÜ II 3:1 (esimene mäng: 3:1) | kokku 6:2